İçeriğe Atla
Super League · 2023
Sertanense
0 : 1
20.05.2024 19:00
Stade de Genève
BSC Young Boys
Maç Durumu Bitti
Tarih 20.05.2024
Başlangıç Saati 19:00
Stadyum / Yer Stade de Genève
Veriye dayalı karşılaştırma

Maçın görünümü

- Topa Sahip Olma 55%
- Toplam Şut 14
- İsabetli Şut 2
- Gol Beklentisi (xG) 0,73
Olay dağılımı

7 kayıt

1 gol 1 kart 5 değişiklik
Sertanense · 0 7 · BSC Young Boys
BSC Young Boys
Oyuncu değişikliği
GirenE. Colley
ÇıkanJ. Mvuka
46'
BSC Young Boys
Oyuncu değişikliği
GirenS. Ganvoula
ÇıkanK. Imeri
65'
BSC Young Boys
Goal - Normal Goal
M. Camara
Asist: Ł. Łakomy
73'
BSC Young Boys
Oyuncu değişikliği
GirenF. Ugrinic
ÇıkanN. Persson
74'
BSC Young Boys
Oyuncu değişikliği
GirenF. Lustenberger
ÇıkanS. Lauper
75'
BSC Young Boys
Oyuncu değişikliği
GirenC. Niasse
ÇıkanŁ. Łakomy
75'
BSC Young Boys
Card - Yellow Card - Simulation
C. Niasse
87'
Sertanense Takım Karşılaştırması BSC Young Boys

Hücum

- Gol Beklentisi (xG) 0,73
- Toplam Şut 14
- İsabetli Şut 2
- İsabetsiz Şut 8
- Engellenen Şut 4
- Köşe Vuruşu 5
- Ofsayt 0

Top ve pas

- Topa Sahip Olma 55%
- Toplam Pas 410
- İsabetli Pas 302
- Pas İsabet Oranı 74%

Savunma ve disiplin

- Kaleci Kurtarışları 0
- Faul 15
- Sarı Kart 1

Başlangıç dizilişleri

İlk 11'i saha üzerinde veya tam kadro listesinde inceleyin.

Sertanense

Kadro verisi aktarılamadı.

BSC Young Boys

A. Racioppi 7,3 İlk 11
E. Colley 6,6 Yedek
S. Ganvoula 6,7 Yedek
S. Janko 7,3 İlk 11
F. Ugrinic 6,7 Yedek
M. Camara 8,2 İlk 11
A. Husic 7,0 İlk 11
F. Lustenberger 6,9 Yedek
C. Niasse 6,7 Yedek
N. Persson 7,2 İlk 11
D. Males Yedek
Ł. Łakomy 7,5 İlk 11
S. Lauper 7,3 İlk 11
J. Mvuka 6,9 İlk 11
K. Imeri 6,2 İlk 11
M. Elia 6,7 İlk 11
C. Itten 7,0 İlk 11
En yüksek puan M. Camara BSC Young Boys · performans puanına göre
8,2
BSC Young Boys M. Camara
8,2
Dakika90 Gol + asist1 Pas isabeti38% Kazanılan ikili mücadele10
Gol katkısıM. Camara 1
Kilit pasŁ. Łakomy 2
Kazanılan ikili mücadeleM. Camara 10

Sertanense - Oyuncu İstatistikleri

Oyuncu Süre Gol/Asist Şut(İsabet) Pas(İsabet %) Rating

BSC Young Boys - Oyuncu İstatistikleri

Oyuncu Süre Gol/Asist Şut(İsabet) Pas(İsabet %) Rating
M. Camara K 90' 1 / 0 1(1) 52(38%) 8,2
Ł. Łakomy 75' 0 / 1 1(0) 33(20%) 7,5
A. Racioppi 90' 0 / 0 0(0) 46(34%) 7,3
S. Janko 90' 0 / 0 1(0) 32(26%) 7,3
S. Lauper 75' 0 / 0 2(0) 41(33%) 7,3
N. Persson 74' 0 / 0 0(0) 19(12%) 7,2
A. Husic 90' 0 / 0 0(0) 48(35%) 7,0
C. Itten 90' 0 / 0 1(0) 21(14%) 7,0
F. Lustenberger (Yedek) 15' 0 / 0 0(0) 16(11%) 6,9
J. Mvuka 45' 0 / 0 0(0) 15(14%) 6,9
C. Niasse (Yedek) 15' 0 / 0 0(0) 11(8%) 6,7
F. Ugrinic (Yedek) 16' 0 / 0 0(0) 15(14%) 6,7
M. Elia 90' 0 / 0 3(1) 22(18%) 6,7
S. Ganvoula (Yedek) 25' 0 / 0 0(0) 9(5%) 6,7
E. Colley (Yedek) 45' 0 / 0 0(0) 12(6%) 6,6
K. Imeri 65' 0 / 0 1(0) 18(14%) 6,2
D. Males (Yedek) -' 0 / 0 0(0) 0(0%)
D. von Ballmoos (Yedek) -' 0 / 0 0(0) 0(0%)
Sadin Crnovrsanin (Yedek) -' 0 / 0 0(0) 0(0%)

Goalix'te ara

Lig, takım veya oyuncuya hızlıca ulaşın.